• תכנית "שכר מצווה"

  היזם והמפעיל של תכנית הסיוע המשפטי הגדולה בישראל

 • אתר פסק דין

  משרדנו הינו היזם והעורך של אתר המשפט הנצפה ביותר בישראל מהווה ערוץ המשפט של Ynet

   

 • Law Europe International

  הנציגות הישראלית היחידה בארגון המונה 800 עורכי דין מהמובילים בעולם

 • עבודת צוות

  מאמינים בעבודת צוות ! מייסדי המשרד, עוה"ד אמיר אלטשולר ושחר ולנר, עובדים יחדיו מזה 17 שנה, ולהם ניסיון עבודה משותף עשיר על מגוון רחב סיטואציות משפטיות.

  עוה"ד ולנר ואלטשולר מאמינים בעבודת צוות, כך שלכל תיק במשרד מורכב צוות משפטי בהתאם לצורך. לעורכי הדין במשרד ניסיון עשיר בייצוג בתיקי ליטגציה מורכבים וליווי משפטי של עסקאות ייחודיות, דבר המאפשר טיפול יסודי, מעמיק ומקצועי.

  לקוחות המשרד זוכים לטיפול ויחס אישי, כשהצוות המותאם אישית לכל לקוח, מאפשר זמינות מיטבית, יחס אישי ומענה מיידי.

 • אקדמיה פרקטית

  מידע משפטי עדכני הוא כח! המשרד הוא מבעלי אתר המשפט הישראל - PsakDin.co.il, ומשמש כעורכו המשפטי, ומעצם כך זוכה לידע משפטי חסר תקדים ולמידע משפטי און-ליין המעניק לו יכולות משפטיות יוצאות דופן. 

  אתר המשפט הנצפה בישראל! פסק דין הינו ערוץ המשפט של האתרים Mako , Ynet וככר השבת, וכן מספק חיווי דעה לאתר כלכליסט, ומספק תכנים משפטיים באופן יומיומי ללשכת עורכי הדין ולעשרות אלפי עורכי דין החברים בה, כמו גם להתאחדות התעשיינים, התאחדות הקבלנים, ההסתדרות הרפואית, לשכת סוכני ביטוח, לשכת יועצי המס וגופים רבים נוספים.

  עוה"ד שחר ולנר, הינו העורך הראשי של פסק דין, ומנהל את מערכת התוכן באתר האחראית את כתיבתם של מאות משפטנים, ועל ניתוח ועריכה של אלפי יחידות מידע מידי שבוע, בהם: פסקי דין, עדכוני חקיקה, מאמרים, ידיעות משפטיות ועוד.

 • שירות משפטי בינלאומי

  שירות משפטי גלובלי. המשרד הינו הנציג הישראלי בארגון המשפט הבינ"ל, LAW EUROPE INTERNATIONAL.

  עו"ד אלטשולר מתמחה בעיצוב מבנים מורכבים של חברות בינלאומיות, במגוון תחומים, כדוגמת, השקעות נדל"ן, מסחר באינטרנט, אופציות בינאריות, חברות FOREX ועוד. פעילותו נפרסת על פני מספר נרחב של מדינות על פני הגלובוס.

  עו"ד ולנר הינו הנציג הישראלי הראשון, בקבוצת המדיה והקניין הרוחני של הארגון הבינלאומי Law Europe Internaional, דבר המאפשר מתן שירות משפטי בינלאומי בתחומי המדיה והקניין הרוחני.

  על צוות המשרד נמנים עורכי דין שהשפות אנגלית, צרפתית, רוסית ופלמית הינן שפת האם שלהם, וכן בעלי רישיונות לעריכת דין והשכלה משפטית בינלאומית.