• תכנית "שכר מצווה"

  היזם והמפעיל של תכנית הסיוע המשפטי הגדולה בישראל

 • אתר פסק דין

  משרדנו הינו היזם והעורך של אתר המשפט הנצפה ביותר בישראל מהווה ערוץ המשפט של Ynet

   

 • אות "יקיר המקצוע" של לשכת עוה"ד ניתן לעו"ד שחר ולנר

  קידום  סיוע  משפטי  לנזקקים  והנגשת  המשפט  לקהילה 


  משרד ולנר ושות' גאה  על כי אות "יקיר המקצוע" של לשכת 
  עורכי  הדין  בישראל   הוענק לעו"ד שחר ולנר על פועלו במספר תחומים משפטיים.

  האות הוענק לעו"ד ולנר בטקס פתיחת שנת המשפט, שהתקיים ביום 1.9.2014, בנוכחות: נשיא המדינה - מר ראובן (רובי) ריבלין, נשיא בית המשפט העליון - כב' השופט אשר גרוניס, שרת המשפטים - הגב' ציפי לבני, ראש לשכת עורכי הדין - עו"ד דורון ברזילי, וצמרת עולם המשפט.

  את האות קיבל עו"ד ולנר "על עשייה משפטית רבת שנים בקידום סיוע משפטי לנזקקים והנגשת המשפט לקהילה הן במסגרת תוכנית "הלב במשפט" והן ביסוד תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בראשה הוא עומד במשך שנים רבות ושוקד על העמקת פעילותה, על פרקטיקה עצמאית בתחומי המשפט האזרחי  ועל היותו בין מקימי האתר המשפטי "פסק דין" • עבודת צוות

  מאמינים בעבודת צוות ! מייסד המשרד, עוה"ד שחר ולנר ועמיתיו עוה"ד- יונתן ריין, שגיא לוריא, אייל ראובן ולנר, סטיב גרוס, אלעד עשרי, עדי חן, יעל גרינר ושניר זהבי, עובדים יחדיו מזה שנים רבות, ולהם ניסיון עבודה משותף עשיר על מגוון רחב של סיטואציות משפטיות.

  עוה"ד במשרד מאמינים בעבודת צוות, כך שלכל תיק במשרד מורכב צוות משפטי בהתאם לצורך. לעורכי הדין במשרד ניסיון עשיר בייצוג בתיקי ליטגציה מורכבים וליווי משפטי של עסקאות ייחודיות, דבר המאפשר טיפול יסודי, מעמיק ומקצועי.

  לקוחות המשרד זוכים לטיפול ויחס אישי, כשהצוות המותאם אישית לכל לקוח, מאפשר זמינות מיטבית, יחס אישי ומענה מיידי.

 • אקדמיה פרקטית

  מידע משפטי עדכני הוא כח! המשרד הוא מבעלי אתר המשפט הישראל - PsakDin.co.il, ומשמש כעורכו המשפטי, ומעצם כך זוכה לידע משפטי חסר תקדים ולמידע משפטי און-ליין המעניק לו יכולות משפטיות יוצאות דופן. 

  אתר המשפט הנצפה בישראל! פסק דין הינו ערוץ המשפט של האתרים Mako , Ynet וככר השבת, וכן מספק חיווי דעה לאתר כלכליסט, ומספק תכנים משפטיים באופן יומיומי ללשכת עורכי הדין ולעשרות אלפי עורכי דין החברים בה, כמו גם להתאחדות התעשיינים, התאחדות הקבלנים, ההסתדרות הרפואית, לשכת סוכני ביטוח, לשכת יועצי המס וגופים רבים נוספים.

  עוה"ד שחר ולנר, הינו העורך הראשי של פסק דין, ומנהל את מערכת התוכן באתר האחראית את כתיבתם של מאות משפטנים, ועל ניתוח ועריכה של אלפי יחידות מידע מידי שבוע, בהם: פסקי דין, עדכוני חקיקה, מאמרים, ידיעות משפטיות ועוד.

 • אור הגנוז

   ישוב אור הגנוז

  אור הגנוז  הינו ישוב שיתופי למרגלות הר מירון, סמוך ונראה לציונו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי,

  הוקם בשנת 1989 ע"י כמו"רהר  מרדכי שינברגר שליט"א וקבוצת חלוצים מתלמידיו 
  במטרה לקיים הלכה למעשה את הציווי האלוקי "ואהבת לרעך כמוך" לאור משנתו של הרב המקובל יהודה לייב אשלג זצ"ל  ולקרב את העולם לחיי חברה מתוקנים ולהביא אותה לאורח חיים חברתי מתוקן.