• היוצרים נפגעי ערוץ 10 דורשים הסדר מלא של החובות וינסו למנוע שידור יצירותיהם בערוץ

  גלובס
  אביב קרול ויצחק דנון (גלובס). עו"ד שחר ולנר: "יש לזכור כי אותם 'נושים בלתי מובטחים' הם אלה שלהם זכות קניינית, בדרגה נורמטיבית של חוק יסוד, על התכנים המשודרים בערוץ."
 • נאמן ערוץ 10, עו"ד אלי זהר, ייפגש עם נציג המפיקים והיוצרים בעניין הסדרת חובותיהם

  TheMarker
  רוני קורן-דינר (TheMarker). "בסוף החודש ייפגש עו"ד שחר ולנר, המייצג את איגודי התסריטאים והבמאים, עם עו"ד זהר, על מנת לשמוע על עמדת הערוץ בדבר תשלום החובות ליוצרים."
 • הקלות ניכרות לערוץ 2 ו-10 בכללי הפקות המקור

  YNET
  זהר ישראל (YNet). עו"ד שחר ולנר, שמייצג את איגודי התסריטאים והבמאים: "כתוצאה מההחלטה הזו אין שום סיכוי לנאותות הפקה של ז'אנר עילי. החלוקה לרכיבים, בהם ייצור הכלאיים שנקרא 'ז'אנר מיוחד', תגרום לזילות המסך. זו המתת קלון על נאותות ההפקה בז'אנר העילי".
 • הזכיינית קשת לא מוותרת על ערוץ 10: תגיש לנאמנים הצעה נגדית משופרת

  הארץ
  רוני קורן-קידר (הארץ): איגודי התסריטאים והבאים שלחו מכתב התנגדות חריף לנאמנים, באמצעות עו"ד שחר ולנר, שבו מחו על רמיסת זכויותיהם.
 • קשת מציעה הסדר מועדף ליוצרים אם עסקת ערוץ 10 תסגר

  גלובס
  אביבה קרול (גלובס). עו"ד ולנר, האחראי על פעילות למען היצירה המקורית, מטעם איגודי הבמאים והתסריטאים, אמר ל'גלובס' כי הצעת הסדר הנושים כפי שהתפרסמה בעיתונות, מהווה רמיסה ברגל גסה של כל הגורמים שבלעדיהם אין זכויות קיום לערוץ
 • פורום היוצרים לרשות השידור: לא ל"סבסד" את מכבי ת"א

  גלובס

  אביבה קרול (גלובס). במכתב שהפנה עו"ד שחר ולנר, בשם פורום היוצרים, אל חברי מליאת רשות השידור, הוא טוען, כי אם תתקבל החלטה המאשרת את רכישת זכויות השידור של משחקי מכבי ת"א מתקציב רשות השידור, משמעותה שהשידור הציבורי שוב ישחית כספי ציבור

 • פורום היוצרים מוציא מתוכו את איגוד המפיקים

  גלובס
  אביבה קרול (גלובס). עו"ד שחר ולנר, המייצג את איגודי התסריטאים והבמאים, אמר כי: 'לא יתכן שמצד אחד ישלם ערוץ 10 מיליוני דולרים לכוכבים שלו, ובמקביל יעכב תשלומים המגיעים ליוצרים רבים בגין יצירות שכבר שודרו...'
 • סיפור מסמר שיער

  זמן תל אביב
  במוקד הדיון עמדה השאלה 'מהו ביצוע פומבי?'. סוגיה זו טרם נדונה בבית המשפט העליון, אך עו"ד ולנר הזכיר כי בארה"ב נקבע שיצירה שהושמעה על ידי בעל מסעדה לאורחיו תחשב כביצוע פרטי.