משרד עוה"ד אלטשולר - ולנר, הינו הנציג הישראלי של אירגון עורכי הדין הבינלאומי - האירופי Law Europe International.

אירגון Law Europe International) LEI) הינה רשת בינלאומית של משרדי עורכי דין המספקים שירותים משפטיים ללקוחות חברי באירגון ברחבי העולם. האירגון נוסד בשנת 1992, והוא מונה למעלה מ- 800 עורכי דין מהמובילים בתחומם בכל העולם.

מטרת האירגון להוות רשת בינלאומית מובילה של משרדי עורכי דין המספקים ללקוחותיהם מגוון שירותים משפטיים מקצועיים בכל מדינה שבמסגרתה מעוניין הלקוח לפעול.

החברים ב- Law Europe International נבחרים לא רק בהתאם לניסיון המשפטי הטכני שלהם, כי אם על פי המוניטין שלהם בקהילת העסקים המקומית. כתוצאה מכך, חברי האירגון הינם בעלי ניסיון עשיר ביישום הידע הנרחב באוירת העסקים המקומית שלהם.

עו"ד אלטשולר רכש ברבות השנים ניסיון משפטי רב בעיצוב מבנים מורכבים של חברות בין-לאומיות, כמו גם בתכנוני מס אסטרטגיים בין – לאומיים, והינו בכל ניסיון רב בהקמת וניהול נאמנויות מורכבות.

פעילותו הבינ"ל של עו"ד אלטשולר מתבצעת במספר מדינות, כגון ברזיל, הונג קונג, ויאטנם, תאילנד, סין, חוף השנהב, רומניה, הונגריה, אוקרינה, צ'כיה, קפריסין, אוסטריה, בלגיה, בריטניה, ארה"ב (נוודה, ניו-יורק, טקסס).

בתחומי הקניין הרוחני והמדיה למשרד ניסיון עשיר במתן שירות משפטי חוצה גבולות. עו"ד ולנר הינו חבר IP-Practice Group באירגון LEI.

משפט בינלאומי - Law Europe International